Şişli Ceza Avukatı

Şişli Ceza Avukatı

 Şişli Ceza Avukatı  

 Ceza Avukatı Şişli olarak şüpheden sanık yararlanır ilkesi gereğince ceza yargılamasının ayrı ve titiz bir çalışma gerektirdiğini düşünüyoruz. Bu amaçla özellikle sanık savunmasının çok dikkatli şekilde hazırlanması gerekmektedir.Bu amaçla asılsız iddialara yer verilmeden somut delil ve tanık anlatımları ile ifademizi desteklemeliyiz.

Şişli Ceza avukatı olarak şimdiye kadar karşılaştığımız en önemli husus somut delil ve birbirini destekler tanık anlatımları olmadan sanığın cezalandırılmayacağı gerçeğidir.

Şişli Ağır ceza avukatlarının da çok defa karşılaştığı bu durum karşısında en az iki şahitle iddiamızın desteklenmesi gerekmektedir.

Şişli Ceza avukatları ceza davalarının zorlu bir sürece tabi olduğunu bilmektedir. Şişli Ağır ceza avukatı olarak öncelikle size tavsiyemiz  suça konu olayı objektif olarak yorumlayarak soruşturma aşamasındaki ifadeniz ile kovuşturma aşamasındaki ifadenizin birbiri ile çelişmemesine dikkat etmenizdir.

Boşanma Avukatı Şişli

 Şişli Boşanma Avukatı olarak görüşümüz;sosyal ve duygusal iletişimin internet ortamından sağlandığı günümüzde özellikle duygusal ilişkilerin yıkıma uğradığı görülmektedir.

Çoğu kişinin sanal ortamda aşk aradığını ve de kısa süreli tanışmadan sonra evlendiğini gözlemlemekteyiz.Ancak çiftlerin birbirini yeterince tanımadan evlenmeleri büyük bir yıkımın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Öyle ki bu yıkım müşterek çocukları etkilemekte,hırçın ve sorumsuz nesiller oluşmasına neden olmaktadır. Şişli Boşanma Avukatları olarak maalesef dramatik anlarda sürece dahil olmakta ve de boşanma sürecinde eşlere hukuki yardımlar sağlamaktayız.

 Şişli Boşanma avukatı veya Şişli Aile avukatı olarak tavsiyemiz müşterek çocuklarınızı mümkün olduğunca yaşamakta olduğunuz psikolojik harpten uzak tutmaya çalışmanızdır.

  Şişli Gayrimenkul Avukatı

Kentsel Dönüşüm yasası ile birlikte konut yapımının hızlanması aynı zamanda inşaat ve gayrimenkul alanındaki hukuksal problemleri de beraberinde getirmiştir.

Kentsel dönüşüm yasasının halkımız tarafından tam olarak anlaşılamaması ile birlikte özellikle kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde arsa sahiplerine karşı  müteahhitlerin  elde ettikleri maddi üstünlüklerinin bariz bir şekilde ön plana çıkmasından ötürü  arsa sahipleri kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde ezilen taraf olmuştur.Nitekim kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde arsa sahipleri aleyhine  fahiş cezai şartlar öngörülmesi haksız ve hukuka aykırı bir düzenlemedir.

Bu husus çoğu arsa sahibini özellikle tazminat davalarında mağdur etmektedir. Şişli  Gayrimenkul avukatı olarak görüşümüz arsa sahiplerinin kat karşılığı inşaat sözleşmelerini gayrimenkul avukatı veya Şişli  kat karşılığı inşaat sözleşmesi avukatına düzenlettirmeleri veya sözleşmeyi revize ettirmeleridir.

Bu sayede ileride kat karşılığı inşaat sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıklarda gayrimenkul avukatları sizi en iyi şekilde temsil edebilecektir.

 Şişli Avukat

 Şişli’de İstanbul Barosuna kayıtlı bir avukat olarak her türlü hukuki sorunlarınıza çözüm odaklı çalışmalarımız ile eğiliyoruz.Bu kapsamda  Şişli Avukatlık Bürosuna ait iletişim telefonumuzdan bize ulaşmanız ve hukuki sorunlarınızı  avukat arama hizmetimiz ile objektif olarak aktarmanız gerekmektedir.

 Şişli Avukat motorundan  bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca Arama motoruna İstanbul  Şişli Hukuk Büroları yazdığınızda yine hukuk büromuza ulaşabilir ve de sorunlarınızı çekinmeden bize aktarabilirsiniz.

 Şişli’nin Çağlayan Adliyesi’ne yakın olmasından ötürü  Şişli avukatları olarak hukuki sorunlarınıza bir telefonunuz ile acil çözümler üretebilmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN